Monlooc Parke

Home  >>  Parke Çeşitleri  >>  Monlooc Parke

Monlooc Parke

On Mart 16, 2012, Posted by , In Parke Çeşitleri, With No Comments

Moonloc® laminat parke Türkiye’de üretilen ilk kilitli laminat parke markasıdır. Yıldız Sunta MDF firmasının uzun çalışmalar sonucu,Dünyanın en iyi kilit sisteminin patent hakkına sahip Unilin N.V. ile yaptığı lisans anlaşması sonucu Türkiye’de orijinal UNICLIC® profilinin tek yetkili üreticisi konumundadır.

Moonloc Parke Ankara her gün yeni araştırmalar ve yeni çalışmalarla kendini yenileyerek ülke ve dünya pazarındaki yerini sürekli güçlendirerek , güvenilir üretici olma olgusunu korumaktadır. Laminat parkeyi üretmeye başladığı 2003 yılının ikinci çeyreğinden itibaren Moonloc® hiçbir zaman başarısına doymayarak ürün portföyünü ve kalitesini yenilenen trendlerine ayak uydurarak devamlı geliştirerek her zaman en iyiyi ve en kaliteliyi ülkemiz ve dünya pazarına sunmaya devam etmektedir.

Moonloc® her zaman kalite çıtasını en üstte tutarak kendisiyle bir yarış içindedir. Laminat parke üretimindeki tüm yarı mamülünü kendi tesislerinde üreterek kalitesini her gün adım adım ileriye taşımanın hedefi içindedir.Üretim ve kalite kontrolde her zaman en son teknolojiyi uygulamakta olan Moonloc® Avrupa’nın önde gelen kalite tescil enstütüsü LGA kriterlerine uygun ve ülkemizde de geçerli olan EN13329 standartı ile beraber TSE belgesine de sahiptir.

Moonloc® laminat parkelerinde size uygun bir renk mutlaka vardır.Farklı renk seçeneklerinden birini beğeneceksiniz.
moonUNIVERSAL, UNICLIC çıkıntı ve oyuk sistemi ile yapıştırıcı gerektirmeyen laminat parke sistemidir.
Özel çıkıntı ve oyuk sistemi, yer kaplamasının kolay uygulanmasına ve sökülüp takılabilmesine olanak sağlar.
moonUNIVERSAL, yapısında E1 standardına uygun yüksek yoğunlukta lif levha (HDF), giydirilmiş koruma tabakası ile birlikte basınçlı laminat dekor katmanı, tutkalsız uygulama için özel çıkıntı-oyuk sistemi içermektedir. Moonloc parke Ankara Parkelim.com da. Sizde Moonloc parke almaya karar verdiyseniz mutlaka showroomumuzu ziyaret etmelisiniz. Moonloc Parke Ankara

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>